İade Kuralları

Politikamız 14 gün sürer. Satın alma işleminizden bu yana 14 gün geçmişse, ne yazık ki size geri ödeme veya takas teklif edemeyiz.

İadeye hak kazanabilmek için, eşyanızın kullanılmamış olması ve almış olduğunuz durumdaki kondisyonunda, orijinal ambalajında olmalıdır.

Birkaç çeşit mal iade edilmekten muaf tutulur. Yiyecek, çiçek, gazete veya dergi gibi bozulabilir mallar iade edilemez. Ayrıca samimi veya sıhhi ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri kabul etmiyoruz.

İade edilemeyen ek kalemler:

– Hediye Kartları

– İndirilebilir yazılım ürünleri

İadenizi tamamlamak için bir fatura(E-fatura) ve satın alma kanıtı istiyoruz.

İadeler

İadeniz alındıktan ve kontrol edildikten sonra, size iade edilen öğenizi aldığımızı bildiren bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylanması veya reddedilmesi konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Onaylanırsanız, geri ödeme işleminiz gerçekleştirilir ve belirli bir gün içinde(bankanızın işlem hızına bağlı olarak) otomatik olarak kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize geri ödeme uygulanır.

Geç veya eksik para iadesi

Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından, kredi kartı şirketinize başvurun, geri ödemenizin resmen kaydedilmesi biraz zaman alabilir.

Sonra bankanıza başvurun. Bir geri ödeme gönderilmeden önce genellikle bazı işlem süresi vardır.

Bunların hepsini yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen destek@thumblo.com adresinden bize ulaşın.

Hediyeler

Ürün satın alındığında ve doğrudan size gönderildiğinde hediye olarak işaretlenmişse, iadenizin değeri için bir hediye kredisi alacaksınız. İade edilen ürün alındıktan sonra, size bir hediye sertifikası gönderilecektir.

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlenmediyse veya hediye veren size daha sonra vermeleri için sipariş vermişse, hediye verene bir geri ödeme göndeririz ve iadenizi öğrenir.

Nakliye

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamanız gerekir.

Kaynarca Mahallesi, Aydınlıyolu Caddesi, Yenibahar Sokak No:8/A 34890 istanbul, Türkiye

Ancak iade için ürünü kargoya vermeden önce kesinlikle bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten siz sorumlusunuz. Kargo ücreti iade edilemez.

Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, değiştirdiğiniz ürünün size ulaşması için geçen süre değişebilir.