KARGO BİLGİLENDİRMESİ

Kargonuzu 3 ayrı şekilde takip edebilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra, ANASAYFA’ nın en altında bulunan [ Kargo İşlemleri ] linkine tıkladıktan sonra siparişinizi takip edebilirsiniz. (Bu uygulama Anlaşmalı Kargo kullanıldığında geçerlidir)… İlgili alan tıklandığında karşınıza Anlaşmalı Kargo’ nun internet sitesi açılacaktır. Bu sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “SORGULA” alanına mail ile gönderilen “Gönderi numarasını” girebilirsiniz. kargo@thumblo.com adresine bilgi almak için E-posta gönderebilirsiniz.

Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildikten sonra sizinle paylaşacak koddur. Bu kod sayesinde kargonuzu ilgili sayfadan veya anlaşmalı kargo firmalarının web sitelerinden takip edebilirsiniz.

Thumblo.com aracılığı ile yapılan tüm satın alımlarda kargo ücreti Thumblo tarafından ödenir. Kargo ücreti için herhangi bir ücret talep edilmez.

Siparişinizi aldıktan sonra siparişinizi aldığımıza dair bir mail alacaksanız. Hemen sonrasında kargo hazırlıklarına başlayarak 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi kargoya vereceğiz.

Sizinle paylaşacağımız kargo takip numarası ile kargonuzu her aşamasında takip edebileceksiniz.

GENEL BİLGİLENDİRMELER

Tarafımıza yapılan ödemeler anlık olarak sistemler üzerinden kontrol edilerek tarafınıza mail iletişimi ile bildirilir. İade işlemlerinde bankaların hesabınıza ücretleri geçiş süresi min. 3 max. 10 iş günüdür.

İstek listesi, beğendiğiniz ürünleri daha sonrasında rahatlıkla bulabilmek için oluşturduğumuz bir seçenektir. Sitemize üye olduktan sonra ilgilendiğiniz ürünleri istek listesine ekleyerek daha sonra da rahatlıkla bulabilir veya sevdiğiniz insanlarla sosyal medya aracılığı ile rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Siparişiniz yanlış veya hasarlı gönderilirse destek@thumblo.com aracılığı ile iletişime geçerek iade işlemini başlatabilirsiniz.

Ürün siparişi alındıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde ürün kargoya verilecektir. Bu sürede veya ürün size geldikten sonra 14 içerisinde iptal veya iade edebilirsiniz.

Thumblo.com dan yapmış olduğunuz tüm satın alımlar için fatura kesilecektir. Faturalar satın alım aşamasında verdiğiniz kişisel bilgiler adına kesilir. Daha detaylı bilgi için politikalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.